Pass

Çaycuma Kaymakamlığı ilçedeki ilkokul ve ortaokullara kitap yardımında bulundu. Kaymakam Serkan Keçeli’nin talimatıyla yapılan çalışma ile ilçede faaliyet gösteren 52 okula toplamda 2600 civarında kitap dağıtımı yapıldı.

Kaymakam Keçeli yaptığı açıklamada “Kaymakamlık olarak göreve başladığım günden bugüne kadar her yıl okullarımıza kitap yardımında bulunduk. Bu yılda 52 okulumuza, her okula 50’şer adet olmak üzere toplamda 2600 civarında kitap veriyoruz. Bundan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmekteyim. Amacımız okullarımızın kütüphanelerini zenginleştirmek, çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak, onların bu vesileyle yenidünyaları keşfetmelerini sağlamaktadır.” dedi.

Temsili olarak yapılan kitap dağıtımı programına Kaymakam Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muharrem Yol ve 5 okul idarecisi katıldı.

Haber: Hakan MİYANYEDİ

 


Haber Okunma Sayısı : 552
29.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın