Pass

Çaycuma İlçesi'nin Amatör Lig takımı olan Çaycuma Spor sezon sonu kahvaltı organizasyonu düzenledi. 

Seka sosyal tesislerinde gerçekleşen kahvaltıya Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tolgahan Köktürk, Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mesut Özmekik, Kulüp Başkanı Erkan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, esnaf ve iş adamları katıldı. 

Çaycuma Spor Başkanı ve Antrenörü Erkan Arslan, Çaycuma Spor'un sezon sonunu kahvaltı organizasyonu ile bitirdiğini söylerken "Çaycuma Spor kulübü olarak iyi bir sezon geçirmemiş olsakta sonunu güzel bir şekilde tamamladık. Her zaman söylediğimiz gibi Çaycuma Spor Kulübü’nün düşme hattında değildi şampiyonluklara oynayan bir takım olması gerektiğini her defasında belirttik. Şehir takımı olmak ilçe takımı olmak için kitleleri peşinden sürüklemek gerekir. Bu da başarı ile odaklıdır. Önümüzdeki sezon inşallah herkesin daha çok desteklediği bir Çaycuma Spor olarak bizlerde takımı en iyi yerlere taşımaya çalışacağız" dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 434
29.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın