Pass

Çaycuma’nın Nebioğlu Beldesi’nde hiçbir bankanın şubesi bulunmuyor. Beldeye AK Parti Zonguldak Milletvekilinin girişimleri sonucunda para yatırmalı ATM kuruldu.

Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan emeği geçenlere teşekkür ederken; “AK Parti Zonguldak Milletvekilimizin girişimleri sonucunda Beldemizde banka bulunmaması nedeni ile çok ihtiyaç duyulan para yatırmalı ATM cihazı Ziraat Bankası tarafından getirilerek montajına başlanmıştır. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Cihazın kurulması hususunda büyük mücadele veren AK Parti Zonguldak Milletvekilimize şahsım ve Belde halkım adına çok teşekkür ediyorum. Birlikte birçok projemizi de hayata geçireceğimizden hiç kuşkum yoktur. Yaparsa AK Parti yapar. Her şey Nebioğlu için” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1031
25.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın