Pass

Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kızılay Çaycuma Temsilciliğinin ortaklaşa düzenledikleri ‘Çaycuma İlçe Milli Eğitim Kan Veriyor, Hayat Kurtarıyor’ adlı sosyal sorumluluk projesinin protokolü imzalandı.

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve Kızılay Çaycuma Temsilcisi Raci Sönmez arasında imzalanan protokol kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda görev yapan tüm idareci, öğretmen ve idari ve yardımcı personel, öğrenci (18 yaşından büyük) veli, taşıma işlemi yapan şoför ve rehber personele kan bağışı yapmanın önemi hakkında bilgilendirme yaparak kan vermeleri sağlanacak.

Proje Yönetici İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz projenin hedeflerini şöyle sıraladı; “Kızılay ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmak. Afet zararlarını azaltma ve afetlerden korunma konusunda kurumsal ve toplumsal bilinci artırmak, güvenli yaşam ve afet zararlarından korunma yöntemleri konusunda farkındalık oluşturmak. Yaşadıkları topluma olan duyarlılıkların artırılması amacı ile sosyal sorumluluk projeleri hazırlamak. Yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemi konusunda farkındalık oluşturmak. Acil durumlar karşısında doğru bilgi ve beceri gerektiren ilk yardım müdahalesinin yapılabilmesi ve ilk yardım bilincinin okullarda yaygınlaştırılmasını sağlamak. Güvenli kan temini ve bağışı konusunda bilgilendirme yapmak.”

İmzalanan kan bağış kampanyası protokolü 19 Nisan 2019 Cuma günü  Çaycuma Atatürk anıtı önünde saat 10.00-17.00 saatleri arasında hayata geçecek.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 567
15.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın