Pass

Vali Erdoğan Bektaş, Köy Okulları Bilim Şenliği’ne katılmak için geldiği Çaycuma’da, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın daveti üzerine Yaşam Park Alanı’nda incelemelerde bulundu.

Çaycuma’da düzenlenen Köy Okulları Bilim Şenliği’ne katılmak için ilçeye gelen Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın daveti üzerine Filyos Çayı kenarındaki Yaşam Park Alanı’nı gezdi. Geziye Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ile Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu da katıldı. Başkan Kantarcı, daha önce çöp döküm alanı olarak kullanılan 20 bin metrekare alanda yapılan düzenlemeler hakkında bilgi verirken, yaklaşık 100 bin metrekare alanı kapsayacak ikinci etap için özellikle alanın tahsisi konusunda Bektaş’dan yardım istedi.

DOĞAL PEYZAJ KARŞISINDA HAYRANLIĞINI GİZLEYEMEDİ
Parkı boydan boya dolaşan ve alanda bulunan piramitlerden birinin üstüne çıkarak bir süre çevreyi inceleyen Vali Bektaş gördüğü doğal peyzaj karşısında hayranlığın gizleyemedi. Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Vali Bektaş’ı, 4-5 Mayıs’ta yapılacak “Çaycumalılar Buluşuyor” etkinliğine davet ederek, yanlarında görmek istediklerini bildirdi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 359
11.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın