Pass

Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu öğretmenlerinden Zeynep ve Ali Hasırcı, gönüllü olarak her gün bir köy okuluna gidip bilim setlerini çocuklara ulaştırmış ve bilimsel çalışmalar yapmışlardı. Zeynep ve Ali Hasırcı, Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde 11 köy okulundan 110 öğrenci ve 17 öğretmenin katılımıyla 37 projenin sergilendiği 'Köy Okulları Bilim Şenliği' düzenledi.

Sergi açılışına Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Zonguldak Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, Çaycuma Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ile köy ve ilçe merkezinden öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileri katıldı.

Zeynep ve Ali Hasırcı Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı (ZOKEV) 2018 Eğitim Ödülünü almışlardı.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 293
11.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın