Pass

Yapılan Mahalli idareler seçimlerinde Çaycuma Belediye Başkanlığı’nı CHP'nin  Adayı Bülent Kantarcı kazandı.

Çaycuma Belediye Meclis Üyeleri de belli oldu. Alınan oy oranına göre  meclise CHP’den kontenjan adayları ile birlikte 10, AK Partiden 5 isim girdi.

CHP Belediye Meclis Üyeleri şöyle; 1.Zühtü Fuat Kalaycı,  2.Olcay Aydın, 3.Berna Çimsalan Özyurt, 4.Bahri Malakçı, 5.Cengiz Gökçe, 6.Kaya Gün, 7.Sezai Bilici, 8.Gülçin Çarşanbalı.

Kontenjan; 1.Uygar Yurtbay, 2.Serhat Dereli.

AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ise şöyle; 1.Çağatay Yurtbay, 2.Yusuf Hüseyin Arslan, 3.İbrahim Akkuzu, 4.Ahmet Malçık, 5. Ali Amil.

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 824
01.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın