Pass

Çaycuma Belediye Başkanlığı yarışında CHP adayı Bülent Kantarcı ile Ak Parti Adayı Ahmet Güral Karayılmaz arasındaki yarışı CHP adayı Bülent Kantarcı kazandı. Seçimi ikinci defa kazanan Kantarcı Cumhuriyet Meydanında toplanan binlerce kişiye teşekkür konuşması yaptı.

Kantarcı, “Bugün yapılan seçimlerde büyük bir oy desteği ile beni ve arkadaşlarımı tekrar Çaycuma’yı yönetme görevine getirdiği için aziz Çaycuma’ma çok teşekkür ediyorum. 
Bize destek olsun, olmasın herkese şükranlarımı sunuyorum. Birlikte çalıştığımız bütün arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Bütün siyasi parti aday ve mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi. 

CHP adayı Bülent Kantarcı %57.36 oranla 9.652 oy alırken, Ak Parti adayı Ahmet Güral Karayılmaz %38.12 oranla 6.414 oy aldı. Devamında İYİ Parti adayı Nusret Yakıcı %1.71 oranla 249 oy, Saadet Partisi adayı Sedat Başoğlu %1.10 oranla 185 oy, MHP adayı Haydar Oruç %1.05 oranla 176 oy, Büyük Birlik Partisi adayı Zülfikar Uçar %0.46 oranla 77 oy aldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1120
01.04.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın