Pass

Çaycuma İlçesi Filyos Beldesi’nde şehitler için anma programı düzenlendi.

Çok Amaçlı Düğün Salonunda gerçekleştirilen programa; Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal ve belediye meclis üyeleri, Çaycuma Müftüsü Ayhan Ermiş, Filyos Esnaf Odası Başkanı Alpay Özkan, AK Parti Belde Başkanı Hüseyin Can ve yüzlerce vatandaş katıldı.  

Ahmet Hamdi Akseki Camii İmam-Hatibi Mansur Sağır, Ankara Kocatepe Camii Müezzin-Kayyımları Furkan Tıraşçı, Ankara Etimesgut Müftülüğü Personeli Enes Tıraşçı  programda sahne aldı.

Programda Filyos Beldesinde faaliyetine devam eden Hisarönü ve Cumayanı 4-6 Yaş Grubu Kursların gösterileri, Şehit Ömer Halisdemir Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu öğrencilerinin ney dinletileri, okunan Kur'an-ı Kerim, kaside ve şiirler izleyiciler tarafından takdir ve beğeniyle karşılandı. Program sonunda katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 365
21.03.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın