Pass

AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Ahmet Karayılmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu,  İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman, Belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile Çaycuma Nihat kantarcı Caddesi üzerinde hizmet veren esnafı ziyaret etti.

Tüm işletmelerin kapısı tek tek çalarak hayırlı işler dileğinde bulunan partililer yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayı Ahmet Karayılmaz için oy istedi.

Sıcak ve samimi davranışları ile esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşan Karayılmaz; ‘Projelerimiz tüm halkı kucaklayacak’ dedi.

Semt pazarını da gezen partililer yerli üreticiler ile pazarcı esnafının sıkıntılarını dinleyerek destek istedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 567
01.03.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın