Pass

Çaycuma Adliyesi ve Zonguldak Kızılay Kan Merkezi tarafından kan bağış kampanyası düzenlendi.

Adliye önünde kurulan Kızılay kan bağış aracında, hâkim, savcı, avukat ve adliye çalışanları  ile çeşitli kurumlarda çalışan çok sayıda kamu personeli kan vererek destek oldu.

Cumhuriyet Savcısı  Özer Uçar bağış ile ilgili ; “Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ülkemizdeki kan ihtiyacının karşılanmasına destek olmak ve kan bağışının önemine yönelik bilinç oluşturmak amacı ile Bakanlığımızın bilgi ve görüşleri kapsamında Çaycuma Adliyesi olarak Çaycuma ilçesinde Zonguldak Kızılay Kurumu ile yapılan görüşme ve mutabakat çerçevesinde kan bağışı kampanyası düzenlenmedik. Ülkemizde birçok insana can olarak ulaşacak olan bu kampanyaların hızla yayılması gerektiği kanaat ve düşüncesiyle kampanyaya iştirak eden personelimiz, çevre kurum ve kuruluş çalışanları ve Çaycuma halkına ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 474
01.03.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın