Pass

AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Ahmet Karayılmaz seçim gezileri kapsamında ev ziyaretlerine Sofular Mahallesi’nden başladı.

Belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kollarından çok sayıda partili ile mahallede çalmadık kapı bırakmayan Karayılmaz, güler yüzü mahalle sakinlerinin takdirini topladı.

Evleri tek dolaşarak projeleri hakkında bilgi veren ve broşür dağıtan Başkan  Adayı Karayılmaz, Çaycuma’da gönül belediyeciliğini kazanmak için, gönüllere girme için çalmadık kapı bırakmayacağını ifade etti. Yaşlı vatandaşların bol bol dualarını alan Karayılmaz ilgilerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 668
28.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın