Pass

AK Parti'nin Zonguldak Dedeman Otel'de düzenlediği Zonguldak Belediye Meclis Üyeleri ve Aday Tanıtım Toplantısında konuşan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, 10 yıldır Zonguldaklı olduğunu söylemekten utanır hale geldiğini belirterek “10 yıldır bu şehirde yaşıyorum, buralıyım. Ancak utanıyorum Zonguldaklıyım demekten. Merkezde 10 yıldır hiç bir proje hayata geçmemiş. Bir tek şey söylesinler, şunu yaptık desinler. Yaptıkları hiç bir iş yoktu şimdi gömleklerini değiştirip Zonguldak halkının karşısına çıkıyorlar. Bunlara dersini Zonguldaklı halkımız 31 Mart seçimlerinde verecektir” dedi. 

Milletvekili Hamdi Uçar, “Kamuoyu uzun süre adaylıklarla ilgilendik. Biz genç olan arkadaşımız Ömer Selim Alan’ı hasta Zonguldak’ı tedavi etmesi için aday gösterdik. Heyecan dolu yolun başındayız. Meclis Üyelikleriyle ilgili süreç tamamlandı. Allah önemli hizmetler yapmayı sizlere nasip etsin. Bu salonlarda yerel yönetimlerin önemini çok anlattım. Biz AK Parti ailesi olarak 19 mahallemizden ibaret değiliz. 25 belediyemiz var. Belediyelerimizin çok daha canlı be dinamik olması için yola çıktık. 10 yıldır Zonguldak’ta çamurun içinde yaşayıp durduk. Malum belediye bizi eleştiriyor. 16 yıldır yaptığımız hizmetlerimiz anlatmakla bitmez. Bizim iktidarımızı eleştirecek bilgi ve beceriniz tok. 10 yıldır bu şehirde yaşıyorum, buralıyım. Ancak utanıyorum Zonguldaklıyım demekten. Merkezde 10 yıldır hiç bir proje hayata geçmemiş. Bir tek şey söylesinler, şunu yaptık desinler. Yaptıkları hiç bir iş yoktu şimdi gömleklerini değiştirip Zonguldak halkının karşısına çıkıyorlar. Bunlara dersini Zonguldaklı halkımız 31 Mart seçimlerinde verecektir. Zonguldak’ı küçük köy haline getirdiler, 19 mahalleden oluşan bir köy. Biz 5 yılda Zonguldak’ı parmakla gösterilen şehirlerarasında göstereceğiz” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 523
23.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın