Pass

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Genç Kızlar ve Genç Erkekler Puanlı Atletizm İl Müsabakaları tamamlandı. Müsabakalar kapsamında Çaycuma Oktay Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi öğrencileri Genç Kızlar A Kategorisinde grup birinciliğini elde etti.

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Özgül  Akıl nezaretinde müsabakalara hazırlanan öğrenciler değişik branşlarda birçok derece elde ederek Çaycuma’ya döndü.

Öğrenciler, Ekin Doğa Sütçü, Nehir Çelebi, Doğa Yağmur Acar, Göksu Demirsoy, Cennet Zişan Yüzlü, Melisa Erdoğan, Halime Gülşen, Doğukan Duran, Ahmet Selim Sefercik, Yasin Emre Yılmaz, Ataberk Mantarlı, Ali Berke Akbay, Cengizhan Topçu, Furkan Billur ve Alper Bilir atletizmin birçok dalında derece elde etti.

Okul Müdürü İlker Okumuş birçok başarıda emeği olan Beden Eğitimi Öğretmeni Özgül Akıl ile öğrencileri tebrik etti.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 377
15.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın