Pass

Cemalettin Çataklı süt sağım ünitesi için incelemelerde bulundu.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş'ın Zonguldak'ta süt sağım ünitesi kurulması hususunda çalışma yapılması için görevlendirdiği İl Tarım ve Orman Müdürü Cemalettin Çataklı ve İlçe Tarım ve Gıda Müdürü Coşkun Ulutaş, Nebioğlu Beldesi'nde incelemelerde bulundu. Heyet, süt hayvanlarının sağım ünitesinde toplanarak sağım işlerinin yapılması el değmeden süt soğutma tankına nakledilerek soğutulmuş sütün kaliteli olarak pazarlanmasını sağlamak çiftçilerin de soğutulmuş süt desteğinden faydalanması ve süt sağımı yapmaktan kurtarmak amacıyla uygulanacak olan projenin Nebioğlu’nda hayata geçirilmesini sağlamak için incelemelerde bulundu. Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan Belediye olarak uygulanması düşünülen bu proje için gerekli arsa tahsisinde bulunacağımızı taahhüt ederek Tarım Lisesinin Beldede bulunması açısından çok yararlı bir proje olacağını ifade etti.

Aydoğan; "Sayın İl Müdürümden gerek Tarım Meslek Lisesinde gerekse bu projenin uygulanacağı alan üzerinde inceleme yapılması hususunda Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş’ın beldemize ziyaret ederek bizleri onurlandırması talebinde bulunduk. Sulama amaçlı Madenler Barajımız 2019 yatırım programına teklif edildi. Yatırıma girdiği takdirde Beldemizde uygulanacak olan bu projeler ile Batı Karadeniz’in üretim merkezi olacağından hiç kuşkum yoktur. Bu ziyaretlerinden dolayı İl, İlçe Tarım Müdürlerimize şahsım ve Belde halkım adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 739
06.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın