Pass

Hayatını kaybeden CHP eski İl Başkanlarından Tümer Peker'in Çaycuma’daki cenazesine Kaymakam Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, eski devlet Bakanları Zeki Çakan, Güneş Müftüoğlu, Ak Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, CHP önceki dönem Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, CHP Zonguldak eski Milletvekili Ali Koçal, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, siyasî parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tümer Peker'in eniştesi Yurtbay Seramik A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı İşadamı Zeki Yurbay'ın oldukça bitkin olduğu gözlendi. Yurtbay 'a cenaze boyunca Zeki Çakan destek oldu. 

Peker, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığında defnedildi.
Peker'in tabunun üzerine ismine özel yaptırılan Çaycumaspor forması bırakıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 737
06.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın