Pass

Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren Çaycuma Belde Belediye Başkan Adayı Sedat Başoğlu ve Belde Belediye başkan adayları ile birlikte Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı İlçe Başkanı Zeren ve Belediye Başkan Adaylarına teşekkür eden TSO Başkanı Kamitoğlu tüm adaylara başarılar diledi.

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli’de Belediye başkanlarının ufkunun açık olması gerektiğini belirterek; “En az iki yıl belediye başkanından bir şey beklememek lazım. Yapılan hizmetlerde 20 yıl sonra daha iyi anlaşılıyor. İlçemizde oldukça demokratik bir ortamda seçimlerimiz geçiyor. Tüm adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı makamında kabul ettiği partililerle uzun süre sohbet etti. Kantarcı; “Çaycuma çıtayı oldukça yükseğe taşımı örnek olacak şehir haline gelmiştir. Hizmet anlamında güzel işler yapıldığını halkımız görmektedir. Çaycuma diğer yerleşim yerlerinden farklıdır. Bu çalışmalarda sizlerin de katkıları vardır. Belediye meclisimizde kararlarımızı çoğunu ittifakla oy birliği ile aldık. İyi yapılan bir işim muhalifi olmaz. Bizler şehrin yöneticisi olarak ayrım yapmadan çalıştık. Tüm personelimizde siyasi ayıtıma müsaade etmedik. Belediye üzerinden nasiplenmeleri kaldırdık. Geriye dönük hesapları düzene soktuk. Geçmişe ait arşiv yaptık. Beyaz masa belediyemiz için çok önemli. Belediyenin birçok yükünü aldı. Meclisimizde tüm siyasi partileri temsilen bir kişi olmasını isterim. Barış ortamında bir seçim geçirmeyi ümit ediyorum. Saadet Partisi Belediye Başkan adayına da başarılar dilemiyorum” diyerek espri yaptı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 481
06.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın