Pass

Nebioğlu Belediyesi işçilerin daha iyi şartlarda geçimlerini sağlaması için ile DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası ile toplu sözleşme imzaladı.

Sözleşmenin hayırlı olmasını dileğinde bulunan Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan Genel İş Zonguldak Şubesi Başkanı Enis Dizdaroğlu ile birlikte imzaları attı. Sözleşmenin 3 yıllık olduğunu ve her yıl %20 artışı kapsadığını ifade eden Enis Dizdaroğlu; “Toplu sözleşmeni dalında sosyal haklarımız, sendika ikramiyelerimiz var. 1 ton yakacak yardımı, 1 Mayıs İşçi Bayramında alana gelmeleri için harçlı yardımı ve öğrenim ve aile geçim yardımı var. Belediye Başkanımız ile bu güne kadara hep masa başında şeffaf bir şekilde sözleşmeleri imzaladık. Ertan başkan emeğin hakkını veren bir kişi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Sendikalar artık kendine bir çeki düzen vermeli. Sadece ücrete dayalı bir sendikacılık değil, işçi ve emekçi arkadaşlarımızı bilgilendirme, bilinçlendirme seminerleri veriyoruz. Kısaca arkadaşlarımızı eğitmek lazım. Bu etkinlikler iş verimini artırıyor” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 507
05.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın