Pass

Saadet Partisi (SP) Çaycuma’da Belediye Başkan adayları tanıttı.

Şehzade Cafede düzenlenen aday tanıtımına; SP Zonguldak İl Yönetim kurulu üyeleri, SP Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren, Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sedat Başoğlu, Perşembe Belediye Başkan Adayı Seyfettin Aydemir, Filyos Belediye Başkan Adayı Mustafa Hatıl,  Nebioğlu Belediye Başkan Adayı Osman Aydın, Karapınar Belediye Başkan Adayı Nazif Dindar, Saltukova Belediye Başkan Adayı Hüseyin Hatılcı, belde başkanları, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

SP Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren en iyi aday listesini hazırladıklarını ifade ederek; “31 Mart 2109 mahalli idareler seçimlerinde en iyi sonucu alacak listeyi sizlere sunacağız. En iyi sonuçları alarak milli görüş belediyeciliği inşallah sizlerle tanıştıracağız. ‘Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim’ anlayışı ile sizlerle olacağız. Dürüst ve cepsiz ceketsiz başkanları halkımızla buluşturacağız. Çaycuma Saadet Partisi’ni çok yakından tanır. Saadet Partililerin bize bu seçimde teveccüh göstereceğinden eminiz” diye konuştu.

Belde Belediye Başkan Adayları adına Perşembe Belediye Başkan Adayı Seyfettin Aydemir söz alarak; “1954 Çaycuma doğumluyum. Teşkilatımız bizi bu sefer Perşembe için görevlendirdi. İnşallah bu görevi layığı ile yapıp, Beldenin makûs talihini yenerek gerçek hizmetleri yapacağımıza inanıyorum. Perşembe’deki sloganımız ‘Perşembe Köy olmayacak, Perşembe İlçe olacaktır. Perşembeyi köy olmaktan kurtarıp, bu bölgemize yakışır bir ilçe olarak hizmet vereceğiz. Diğer aday kardeşlerime de başarılar diliyorum. İnşallah halkımız partimize teveccüh gösterir ve dürüst başkanların nasıl hizmet verdiğini bu halkımız görür. İnşallah ondan sonrada bırakmaz diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sedat Başoğlu da ; “Partimiz bana Çaycuma Belediye Başkan aday olarak teveccüh gösterdi.  Bu göreve en iyi şekilde layık olmaya çalışacağım. Tüm aday arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Belde adayları tek tek kendilerini tanıttıktan sonra söz alan SP Zonguldak İl Başkan Yardımcısı İbrahim Işık; “Zonguldak’ın yıldızı Çaycuma ilçemizde, partimizin yıldızlarını basın mensupları ile buluşturduk. Partimizin Zonguldak ayağında milli görüş belediyeciliğini en güzel şekilde temsil edecek kardeşlerimizi tanıttık. Allah yardımcıları olsun” diye konuştu.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 409
03.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın