Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı ve aynı zamanda Eğitime Destek Platformu Çaycuma ilçe temsilcisi olarak da görevlendirilen Âdem İnam, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş’ ı makamında ziyaret etti.

Âdem İnam ziyaretle ilgili şunları kaydetti: “Bildiğiniz gibi bir süredir Ensar Vakfı Çaycuma şube başkanlığı görevini yürütmekteyim. Geçtiğimiz hafta da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde kurulmuş olan ve eğitim, öğretim faaliyetlerinin daha sağlıklı yürütülmesi için, ihtiyaç duyulan koordinasyonun sağlanması amacını taşıyan “Eğitime Destek Platformunun” Çaycuma ilçe temsilcisi olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bundan sonra tüm Türkiye’de olduğu gibi Çaycuma ilçemizde de bizler belli periyotlarla bir araya gelerek eğitimin daha iyi olması için çalışmalar yürüteceğiz.

Ben işte bu doğrultuda bugün ilçe milli eğitim müdürümüz İsmail Başı ziyaret ederek , “Eğitime Destek Platformu” çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundum.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 290
02.02.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın