Pass

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş Filyos Beldesinde çesitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Belediyeyi ziyaret eden Vali Bektaş'ı Çaycuma Kaymakam Serkan Keçeli, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Çaycuma İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen, belediye çalışanları ve meclis üyeleri karşıladı. Verdiği kısa brifingin ardından beldenin sorunları halkında bilgi aktaran Başkan Ömer Ünal ziyaretinden dolayı Vali Erdoğan Bektaş'a teşekkür etti. Doğal tasarım sanatçısı Uğur Soydan'ın atölyesini de ziyaret eden Bektaş 'a, Uğur Soydan doğal malzemelerden yaptığı tabloyu hediye etti. Son olarak Filyos Ateş Tuğla Fabrikası gezen Bektaş fabrikanın işleyişi hakkında bilgi aldı.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 339
30.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın