Pass

Türk Diyanet Vakfı (TDV) Çaycuma Şubesi ve Kaymakamlık Mütevelli Heyeti Üyesi Naim Eren’in annesi Lütfiye Eren (86) hayatını kaybetti.

Lütfiye Eren için Çaycuma Dereköseler Köyü’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve Şube Müdürü Bayram Güneş, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, AK Parti İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, SP Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren, AK Parti Çaycuma Belediye Başakn Adayı Ahmet Karayılmaz, Gökçebey Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu, SP Çaycuma Belediye Başkan Adayı Sedat Başoğlu, belde belediye başkan adayları, Çaycuma önceki Belediye Başkanı Mithat Gülşen, çok sayıda daire ve okul müdürü ile vatandaş katıldı.

İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş’in kıldırdığı cenaze namazının ardından Lütfiye Eren Dereköseler köyü aile mezarlığında defnedildi.

Ekspres Gazetesi olarak Lütfiye Eren’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 353
30.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın