Pass

Çaycuma’da 30 yaşındaki kadın, av tüfeğiyle göğsüne ateş ederek intihar girişiminde bulundu.

Olay ilçeye bağlı Dereköseler Köyü’nde meydana geldi. İddiaya göre; Songül B., (30) babasına ait av tüfeğini alarak evin çatı katına çıktı. Tüfeği göğsüne dayayan Songül B., tetiğe basarak canına kıymak istedi. Silah sesini duyan yakınları çatıya koştu. Songül B.’yi kanlar içinde yerde gören aile durumu 112 sağlık ekiplerine ve jandarmaya bildirdi. Göğsünden aldığı kurşunla ağır yaralanan Songül B., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Songül B., buradan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen genç kadının hayati tehlikesi sürüyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 799
25.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın