Pass

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Karakaş ve Aytekin Pekdemir Çaycuma’da faaliyet gösteren avukatlarla bir araya gelerek bölgemizle ilgili ekonomik ve sosyal konularla ilgili istişarede bulundular.

Toplantıda Filyos Vadisi, beklenen yatırımlar, bunların ekonomik - sosyal etkileri ve bunlarla birlikte ticaret ve sanayi ile ilgili gelişmelerin hukuksal boyutları ele alındı.

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu; “Oda olarak farklı meslek grupları ile bir araya gelerek, ekonomik ve sosyal gelişmeleri değerlendirip bölgesel konuları kendileri ile istişare etmenin oldukça yararlı olacağına inanıyorum. Odamızın bu tür toplantıları devam edecektir. Davetimize icabet eden tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 287
24.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın