Pass

Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı ilk dönemini spor dallarındaki başarılarıyla kapattı.

Okulun dönem boyunca çeşitli spor dallarında aldığı dereceler söyle sıralandı; Genç kız voleybol A Takımımız Zonguldak il birincisi.

Kros genç erkek B takımımız 1.’lik, 3.’lük ve 4.’lükle gruplara katılma hakkı.

Dart genç kız takımımız ilçe birincisi-bölge birincisi.

Dart genç erkek takımımız ilçe ikincisi.

Masa tenisi  genç erkek takımımız grup birincisi, ilçe ikincisi.

Genç erkek yüzme takımımız kelebek-sırtüstü ve serbest stillerde Zonguldak ilinde 2.’lik, 3.’lük ve 4.’lük alarak başarıyla temsil etmiştir.

Oryantring  takımı Zonguldak ilinde Ferdi Erkek branşında  birincilik, Genç  Erkeklerde  ikincilik , Genç Erkek  A’da üçüncülük , Genç kız A’dan ikincilik alarak gruplara gitme hakkını kazandı.

Okul Müdür İlker Okumuş tüm öğrencileri tebrik ederek; “ İkinci dönemde yapılacak diğer spor dallarında yarışacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 330
18.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın