Pass

Eğitim Bir-Sen Çaycuma Temsilciliği tarafından Veysel Ertürk anısına 9’ncusu düzenlenen geleneksel halı saha futbol turnuvası sona erdi.

Final maçını Kaymakam Serkan Keçeli,  Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, AK Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı Ahmet Karayılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve şube müdürleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şendoğan Kaya, Eğitim Bir-Sen il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda eğitimci izledi. Finalde birincilik kupasının kaldıran takım Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulu  oldu.

İkincilik kupası Oktay Olcay Yurtbay Fen Lisesinin, üçüncülük kupasını Özel Eğitim takımının oldu.Gol kralı ödülü Oktay Olcay Yurtbay Fen Lisesi takımı oyuncusu Bilgin Akcin'e verildi.

En az gol yiyen kaleci ödülü Oktay Olcay Yurtbay Fen Lisesi kalecisi Atakan Muhan'a olurken  dereceye giren takımlara ödülleri protokol tarafından takdim edildi.

Eğitim Bir Sen Çaycuma İlçe Başkanı Mehmet Kocaarslan, turnuvaya katılan ve centilmence yarışan tüm takımlara ve final maçını katılımcılara teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1291
18.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın