Pass

AK Parti Çaycuma eski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Bünyamin Bostancı'nın annesi Melahat Bostancı (79) hayatını kaybetti.

Melahat Bostancı için ilk olarak Çaycuma Çay Mahallesi'ndeki evinin önünde Kuran-ı Kerim okunduktan sonra İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş tarafından namaz kıldırıldı.

Cenazeye; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı, SP Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren, AK Parti önceki dönem Milletvekillerinden Özcan Ulupınar, CHP önceki dönem Milletvekillerinden Ali ihsan Köktürk, Belde Belediye Başkanları, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, muhtarlar, daire ve okul müdürleri ile çok sayıda esnaf ve işadamı katıldı.

İlçeye bağlı Çomranlı Köyü Merkez Camiinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Melahat Bostancı Çomranlı Köyü aile mezarlığında toprağa verildi.

Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve baş sağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 586
17.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın