Pass

Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı oynadığı tüm maçları kazanarak il birincisi oldu ve Zonguldak’ı Türkiye grup maçlarında temsil etmeye hak kazandı. 

Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı’nın oynadığı maçlar ve skorları şöyle gerçekleşti. İlçe Birinciliğini müsabakalarında; Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPL’i 3-0, Mehmet Akif Ersoy MTAL’i 3-0, Bölge Birinciliğini müsabakalarında; Mehmet Akif Ersoy MTAL ‘i 3-0, Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi’ni 3-0, İl Birinciliğini elemelerinde ise; Zonguldak Fen Lisesi’ni 3-0, Ereğli TED Koleji’ni 3-1, Kozlu Anadolu Lisesi’ni 3-0 yenerek Zonguldak Genç Kızlar A Kategorisinde İl Birinciliğini kazandı. 

Okul Müdürü İlker Okumuş, Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Özgül Akın ve voleybol takımı öğrencileri Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş’ı makamlarında ziyaret etti. Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli öğrencilerin başarılarının çok önemli olduğunu vurgulayarak sonraki maçlarda başarılar dileyerek tebrik etti. Ayrıca sporcu öğrenciler ödüllendirildi. 

7-10 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Grup maçlarına katılacak olan Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Kız Voleybol takımı Zonguldak’ı en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1292
16.01.2019Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın