Pass

Çaycuma Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen geleneksel ‘Çaycuma Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası’ sının galibi Mimar Sinan Ortaokulu oldu.

Çaycuma Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen geleneksel ‘Çaycuma Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası’ sona erdi. Turnuvada 10 takım arasından finale yükselen Mimar Sinan Ortaokulu, finalde Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’nu yenerek şampiyon oldu.

Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen karşılaşmayı Kaymakam Serkan Keçeli, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Şendoğan Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir de izledi.

Turnuvaları dostluk ve centilmenlik adına çok önemsediklerini belirten Kaymakam Keçeli şampiyon Mimar Sinan Ortaokulu’na kupasını vererek tebrik etti. İkinci Barbaros Kutlutaş, üçüncü Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, dördüncü olan Esnaf spor’a kupaları protokol tarafından verildi.

Ziraat Bankası ile Sağlık Olsun spor’a ise katılımlarından dolayı ‘Anı Kupası’ verildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2448
17.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın