Pass

Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından ‘Bir Demet Anadolu’ konseri verildi.

Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konsere; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Başkan Vekili Körpüş Mısırlı, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Emekliler Derneği Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Belediye Meclis Üyesi Cengiz Gökce, Kent Konseyi Başkanı Berna Çimsalan Özyurt, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Zeki Saim Oral ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ayşen Köktürk yönetiminde, Birhan Keser’in sunumu ile gerçekleşen ‘Bir Demet Anadolu Konseri’nde koro ve solo olarak ülkenin değişik yörelerine ait 21 seçkin eser seslendirildi. Topluluk Başkanı Ayşen Köktürk, yoğun gündem ve etkinlikler arasında zaman ayırarak konsere katılanlara teşekkür etti.

Topluluk adına Köktürk’e çiçek takdim eden Belediye Başkanı Kantarcı ‘Ama Of’ türküsünü istedi. Kantarcı koro elamanlarının arasına girerek türküyü onlarla birlikte seslendirdi. Bayan solistler ise türkü eşliğinde sahnede oynayarak konsere renk kattı. Hatıra fotoğrafının ardından konser sona erdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1628
16.05.2018



Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın