Pass

Gökçebey Kaymakamlığı AB Proje Koordinatörü Kadir Çelik, ilçede engellilerin istihdam edilmesi ve sosyal hayatta daha etkin yer almalarını hedefledikleri 10 kişilik işsiz ortopedik engelliye yönelik " Bize Danışın" isimli danışma görevlisi kurs projesi kabul edildiğini söyledi.

Çelik; “Türkiye İs Kurumu Genel Müdürlüğünce engellilere yönelik komisyon kaynaklı 2018/1 sayılı kararında projemiz kabul edilerek toplam 24 bin 025,00 lira kaynak tahsis edilmiştir. Gökçebey Kaymakamlığı AB Proje Birimince hazırlanan Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak olduğu Gökçebey Bedensel Özürlüler Yardımlaşma ve Koruma Derneğinin iştirak ettiği proje eğitimleri açılış etkinliği sonrasında önümüzdeki günlerde başlanacaktır” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1356
14.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın