Pass

Çaycuma Saltukova Gazi Ortaokulu tarafından ‘Sanat Günü’ etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Görsel Sanatlar Teknoloji Tasarımı Sergisi ile Trafik Haftası Şiir Dinletisi’ gerçekleştirildi.

Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak sergiler gezildi. Trafik konulu etkinlikte konuşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amiri Mevlüt Karakuş, ulaşımın hayatın en önemli parçalarından birisi olduğunu, taşıtların ise hayatı kolaylaştıran birer unsur olduğunu belirtti. Araç yoğunluğunun arttığı şehirlerde en ufak bir dikkatsizlik veya kural ihlalinin insan hayatını olumsuz etkilediğini, trafiği kilitlediğini, can, mal ve zaman kaybına sebep olduğunu söyleyen Karakuş, trafik kazalarında en önemli faktörün ise insan olduğunu hatırlattı. Karakuş, Türkiye’de her yıl binlerce insanın aşırı hız, dikkatsizlik ve kural tanımamazlık nedeniyle hayatını kaybettiğini, binlerce insanın da yaralandığına işaret ederek, şöyle konuştu: "Trafik kazalarını incelediğimizde, araç, insan, yol faktörlerinden etkileri çeşitli oranlarda olmakla birlikte, kazalara neden olan unsurlardan en önemlisi yüzde 98’ler seviyesinde olan insan unsurunun olduğunu görmekteyiz. Ülkemizde her yıl binlerce insan aşırı hız, dikkatsizlik ve kural tanımamazlık nedeniyle hayatını kaybetmekte, bir o kadar kişi de yaralanmaktadır." Öğrencilerin skeçleri ve şiirlerinin ardından slogan ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödüller verilerek, emniyet ve jandarma trafik ekiplerin tarafından hazırlanan stant gezildi. Programa, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Emniyet ve Jandarma trafik ekipleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1252
10.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın