Pass

Gökçebey Kaymakamı Ahmet Korkmaz, şehit ailelerini ziyaret etti. 

Kaymakam Ahmet Korkmaz, Gökçebey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gülizar Mete, İlçe Jandarma Komutanı Hamdi Çakır ve İlçe Emniyet Amiri Hasan Bektaş ile birlikte şehit ailesi ziyaretlerine devam etti. Ziyaret kapsamında Aziz Yamak'ın Yeşilköy Köyünde bulunan ailesi ziyaret edildi.     

Kaymakam Korkmaz, ziyarette şehidin annesi ve babasıyla ile bir süre sohbet ederek istek ve dileklerini dinledi. Korkmaz, vatan için hiç düşünmeden canlarını ortaya koyan şehitlerin ailelerinin ve gazilerimizin mutluluğu, huzuru için devlet olarak her zaman yanlarında olunacağını dile getiren Kaymakam Korkmaz; Gökçebey'de yaşayan tüm şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerini ziyaret etmeye devam edeceğini söyledi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1159
10.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın