Pass

Almanya ve Çaycumalılar Derneği Almanya'nın Gladbeck şehrinde açıldı. 

Almanya'da ki Türkler'den oluşan derneğin Başkanlığını Şenol Alagöz üstlendi. Derneğin yönetimi şu isimlerin bir araya gelmesi ile oluşturuldu: "Selim Akman, Altan Kocaer, Baki Örenbaş, Veli Koraman, Mehmet Güntekin, Nurettin Berber, Tuncay Karalıoğlu, Ertan Carşamba, Naim Akçaalan, İsmail Kocaer, Yusuf Ceng, Okan Harmanlı, Talip Demirel, Bünyamin Akay,Cengiz Akın, Ayhan Yazıcı ve Tahir Demirkoparan." 

Dernek Başkanı Şenol Alagöz; "Amacımız bütün Çaycumalıları bir araya getirmek. Küçükler ile büyüklerin birbirini tanıması için, kardeş şehri kurmak istediğimiz için el birliği ile bu derneğimizi kurduk. Bira raya gelerek bir sinerji oluşturmak istiyoruz. Hayata geçireceğimiz çok projemiz var. Bunları ilerleyen zamanlarda açıklayacağız "dedi. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1325
09.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın