Pass

Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir Çaycuma İlçesi bağlı Yukarı Taşçılı Köyü Ortaokulu’nda okuryazarlık seferberliğine yönelik açılan okuma yazma kursunu ziyaret etti. 

Çaycuma'ya bağlı Yukarı Taşçılı Köyü Ortaokulu’nda başlayan okuryazarlık seferberliğine yönelik açılan okuma yazma kursuna, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ve daire müdürleri ile İlçeye bağlı Yukarı Taşçılı Köyü Ortaokulu’nda okuryazarlık seferberliğine yönelik açılan okuma yazma kursunu ziyaret etti. Kursiyer bayanlarla sohbet eden Kaymakam Keçeli okumanın yaşı olmadığını ifade ederek, kursiyerlerle birlikte kitap okudu. Okuyabilmenin mutluluğunu yaşayan kursiyerler, kendilerine bu imkanı sağlayanlara teşekkür etti. Çaycuma ilçe genelinde toplam 111 okuma yazma kursu açıldı.  Okuryazarlık kurslara 591 kadın, 15 erkek olarak toplam 606 kursiyer katılıyor. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2367
05.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın