Pass

Zonguldak Havaalanı'na sezonun ilk uçağı iniş yaptı. 135 yolcu ile Düsseldorf'dan Zonguldak’a gelen uçak, 95 yolcu ile geri dönüş yaptı. 

Zonguldak Havaalanı'na sezonunun ilk uçağı iniş yaptı. Almanya Düsseldorf'dan havalanan Germania Hava Yolları'na ait yolcu uçağı, 135 yolcusu ile Zonguldak Havaalanı'na indi. Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin ve TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu yolcuları karanfille karşıladı. 

Turizm seferlerinin bugün itibariyle başladığını ifade eden Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin, “Turizm sezonu bugün itibariyle Zonguldak’ta başlamış durumda. İlk gelen uçak 135 gelen yolcu, 96 giden yolcu gerçekleşti. 2018 yılının bir önceki yıla göre daha iyi olacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda havalimanımızda büyüme ve gelişmelerimiz devam ediyor. Bu çalışmalarımız haziran ayında sonuçlanacak. Bu çalışmalarımız için bizleri yalnız bırakmayan başta Zonguldak Valimiz Ahmet Çınar olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonraki süreçte inanıyorum ki hava yollarının buraya ilgisi artacak. Tek temennimiz emniyetli ve güvenli bir sezon geçirmek. Bu sezon 35 bin civarında yolcu bekliyoruz. Umarım bu sayılar daha da üstüne çıkar. Batı Karadeniz bölgesindeki bu havalimanının gurbetçilerimizi memnun etmesi bizleri ayrıca memnun etti” şeklinde konuştu. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2465
05.05.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın