Pass

Geçtiğimiz hafta kötü hava şartları nedeniyle ertelenen Perşembe Belediye spor ve Subatanspor Play Off şampiyonluk maçı karşılaşması Perşembe sahasında oynandı.

Perşembe Belediye spor oyuncuları hafta başında geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Perşembe Belediye spor Kulübü Başkanı İsmail Hakkı Durdu anısına sahaya “Seni Unutmayacağız” yazılı bir pankart ile çıktı.

Karşılaşmayı Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çaycuma Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Şendoğan Kaya, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve çok sayıda taraftar izledi.

Perşembe Belediye spor taraftarlarına ve futbolcularına üzerinde Başkan Durdu’nun resmi bulunan tişörtler dağıtıldı. Karşılaşmayı Subatanspor’u 1-0 yenen Perşembe Belediye spor kupanın sahibi oldu. Perşembe Belediye spor yöneticileri, futbolcuları ve taraftarlar kupayı Başkan Durdu’nun yanına götürdüler.

 

 

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2604
12.03.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın