Pass

Çaycuma’da Anayurt Kitapevi ve Barbaros Kutlutaş Ortaokulu işbirliğiyle düzenlenen 6 Mart tarihinde açılışı yapılan ‘1. Geleneksel Kitap Fuarı’ devam ediyor.

25 yayın evi 14 ünlü yazarı ağırlayan fuar hakkında bilgi veren Genel Koordinatör Ersin Cengiz; “16 Mart tarihine kadar açık olacak organizasyonumuz tüm hızıyla devam ediyor. Bildiğiniz gibi açılışını konuk Yazar Ahmet Selçuk İlkan’la yaptık. Fuar etkinlikleri kapsamında konser, imza günü düzenledik. Etkinlikler çerçevesinde Kahraman Tazeoğlu okuyucuları ile buluştu. Sayın Valimiz, Sayın Kaymakamımız, Sayın Belediye Başkanımız, Milli Eğitim Müdürümüz, Garnizon Komutanımız açılışımıza katıldılar, kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Çaycuma halkını bilgilendirme amacıyla broşürler dağıttık. Organizasyon çerçevesinde yazarlarımızı öğrencilerimiz ile buluşturup söyleşiler düzenliyor, kendi hayatlarını ve tarihçi yazarlarımız tarihi konularda bilgilendirme yapıyorlar. Güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Seneye inşallah tekrar Çaycuma’da olmayı arzu ediyoruz. Fuara katılan herkese teşekkür ediyor, okumayı sevenleri fuara bekliyoruz” diye konuştu.

Açılışı, Ünlü Şair Ahmet Selçuk İlkan ile yapılan kitap fuarında çeşitli tarihlerde Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Kahraman Tazeoğlu, Sinan Yağmur, Ahmet Haldun Terzioğlu, Hasan Ali Toptaş, Birsen Ekim Özen, Yusuf Piliç, Dilara Keskin, Bayram Yılmazgil, Zeynep Sey, Koray Yersüren, Emre Gül ve Volkan Sönmez imza, söyleşi ve şiir dinletisi ile vatandaşlarla buluşacak.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3559
08.03.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın