Pass

Çaycuma’nın Perşembe Beldesi’nin CHP Belde Başkanı, CHP Çaycuma Yönetim Kurulu Üyesi, Perşembe Spor Kulübü Başkanı, Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ın damadı İsmail Hakkı Durdu (38) geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Başkan Durdu için Perşembe Merkez Camii önünce cenaze töreni düzenlendi.

Törene; CHP Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı, CHP İl Başkanı Umut Başoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, CHP İlçe Başkanı Tuncay Akyol, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar, İYİ Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Köktürk, Belde Belediye Başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri, muhtarlar ile çok sayıda esnaf ve iş adamı katıldı.

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve oğlu Arda tabutun başında taziyeleri kabul etti. Çaycuma Müftüsü Mahmut Ruf Arcaklıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazının ardından merhum Durdu Aile Mezarlığında toprağa verildi. Durdu 2 çocuk babası idi. Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak İsmail Hakkı Durdu’ya Allah’tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3445
06.03.2018Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın