Pass

Okul Sporları kapsamında, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kilimli Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Badminton İl Birinciliği Müsabakalarında tamamı Çaycuma Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan öğrencilerden oluşan Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Zonguldak İl ikincisi oldu.

Hasan Ofluoğlu, Cenk Elçin, Onur Turhan, Veli Kurtal ve Sinan Danışman’dan oluşan okul takımı Çaycuma Çocuk Evleri Sitesi spor salonunda müsabakalara hazırlanarak bu başarıya imza attı. Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mesut Özmekik öğrencileri tebrik ederek; “ Gençlerimizden hiçbir desteği esirmeyen Sayın Kaymakamımız Serkan Keçeli ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.   

Gençlere madalyalarını Zonguldak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Kemal Gümrükçü, Müdür Yardımcıları Gülüzar Yılmaz, Elif Gökdoğan Şahin ve Ali Osman Yılmaz verdi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2223
23.12.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın