Pass

İŞKUR tarafından toplum yararına çalışma programı kapsamında tahsis edilen 25 işçinin bugün görevlerinin son bulması nedeniyle Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ın işçilere kahvaltı verdi.

Beldelerine verdiği hezimetlerden dolayı çalışanlarla kahvaltıda bir araya gelerek  teşekkür eden Aydoğan, Nebioğlu belediyesi bugün biraz buruk çünkü 9 aydır birlikte çalıştığımız İŞKUR tarafından toplum yararına çalışma programı kapsamında tahsis edilen 25 personelimizin görevinin son günü. 9 aydır çok verimli ve güzel çalışmalara birlikte imza attık. Sabah düzenlenen kahvaltıda kendileriyle helalleşerek vedalaştık. Bütün çalışanlara emeklerinden ötürü teşekkür eder bundan sonraki yaşamlarında başarılar dilerim” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2280
18.12.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın