Pass

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren Çaycuma’lılar Derneği ( ÇAY-DER) Başkanı Ramazan Taşdemir, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çaycuma’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Dernek yönetimi sırasıyla Çaycuma İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk Özen’, Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Ali Turan, Çaycuma Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Koraman, Çaycuma Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Erdal Şıklı, Sağlık-Sen İlçe Başkanı Ercan Akar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş, Özel İdare Şefi Ercan Kınaç, Özel İdare Şantiye Şefi Ali Acar’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Taşdemir, fırsat buldukça kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret edeceklerini belirterek kurum temsilcilerinden çalışmaları hakkında bilgi alarak görüş alış verişinde bulundu.

Taşdemir; “Derneğimizin kuruluş amacına yönelik faaliyetlerde bulunacağız. Çaycuma ve bölgemizin tanıtımı için gerekli çabayı göstereceğiz. Öğrencilere burs sağlamak da hedeflerimiz arasında.

Çaycuma’mızın genel ihtiyaçları ile ilgili siyasetçilerin, bürokratların konuşamadığı, dillendiremediği konuları dillendirmek ve sesli olarak anlatmak için elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğiz. Derneğimizin tek kuruşunun hesabını yaparak ileride hesabını veremeyeceğimiz işlere kalkışmayacağız. İleride hesabını veremeyeceğimiz hesapsız işlere müdahil olmayacağız. Tabela derneği değil sorunları dillendirebilecek, çözüm noktasında elini kolunu gerekirse bedenini taşın altına koyabilecek yönetici kadrosuna sahibiz. Ziyaretlerimi devam edecek, bizleri en güzel şekilde ağırlayan değerli Komutanımıza, Başhekimimize, Müdür ve Müdür Yardımcılarımıza, Sendika başkanı kardeşimize, Özel idare şeflerime teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerinde Başkan Taşdemir’e Başkan Yardımcısı Teoman Temelkuran, Teşkilat Başkanı Nadir Topuz, Ekonomi Başkanı Mahir İnam, Basın Halkla ilişkiler başkanı Ercan Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Nusret Eryılmaz ve Erol Alaz eşlik etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2251
13.09.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın