Pass

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün “Depreme dayanıklı değil” raporu üzerine Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda maçların oynanamayacağı kararı verildi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un iç sahada maçlarının oynandığı Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda kapalı tribün çalışmalarında sona gelindi. Zonguldak Kömürspor’un 10 Eylül’de Fatih Karagümrükspor ile oynanması planlanan maç öncesi bugün Valilikte Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz yönetiminde İl Spor Güvelik Kurulu toplantısı yapıldı.

Yapılan görüşmelerin ardından Zonguldakspor-Fatih Karagümrük maçının Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanamayacağı kararı çıktı.

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün “Depreme dayanıklı değil” raporu üzerine Zonguldak Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda maçların oynanamayacağı kararı verildi. Depreme dayanıklı olmaması gerekçesiyle verilen karar sonrası maçların 1 ay daha Devrek’te oynatılmasına karar verildi.

Kulüp Başkanı Süleyman Caner’in Vali Ahmet Çınar ile görüşmek üzere makamına gitti, karardan dönülmesini isteyecek.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2305
07.09.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın