Pass

Amatör Küme Çaycuma Grubunda mücadele eden Yakaspor’a bir destek de ilçede faaliyet gösteren Emfa İnşaat ortaklarından genç iş adamı Fatih Verim’den geldi.

Maddi imansızlıklar nedeniyle ayakta durmaya çalışan amatör spor kulübü dernekleri hayırsever esnaf ve iş adamlarının destekleri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlamda 1. Amatör Küme Çaycuma Grubunda mücadele eden Yakaspor’a bir destek de ilçede faaliyet gösteren Emfa İnşaat ortaklarından genç iş adamı Fatih Verim’den geldi.

Kulübün Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Karaalp ile bir araya gelen Verim, takıma yeni sezon için forma sponsorluğu ve transferde destek sözü verdi. Amatör spor kulüplerin ayakta durabilmesi adına kulüp başkanı ve yöneticilerinin desteklenmesi gerektiğini söyleyen Fatih Verim; “Kulüp yöneticileri gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor sahalarına çekebilmek adına büyük bir mücadele veriyorlar. Bu yaptıkları özverili davranış için başkan ve yöneticileri tebrik ediyorum. Bizde çorbada tuzumuz bulunsun istedik. Yeni sezonda takıma başarılar diliyorum” diye konuştu.     

Duyarlılığından dolayı genç iş adamına teşekkür eden Uğur Karaalp, Fatih Verim’e kulüp yönetimi adına Yakaspor atkısı hediye etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3238
23.08.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın