Pass

Çaycuma Nebioğlu Belde Belediye Başkanı Ertan Aydoğan beldesine yapılacak olan paket arıtma tesisi için talep ettiği 650 bin lira kredinin onaylandığını söyledi.

Belediye Başkanı Aydoğan; “Ormandan 4 dönüm arsa alınarak arsa tahsisi yapılmış. Jeolojik etüt zemin etüt dosyaları hazırlanarak İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne gönderilmiştir. İller Bankası Genel Müdürlüğünde 2 aşamalı bir ihale yapılacağından önce proje ihalesi yapılmış, 1 ay içinde proje ihalesini alan firma projeyi ihale daire başkanlığına teslim edecektir. Ardından İhale Daire Başkanlığı tarafından yatırım ihalesi yapılacak. Bu iş ve işlemlerin hayata geçmesi zaman aldığı için Ellibaş Deresine akan kanalizasyon atıkları çevremizde geçici olarak rahatsızlık vermektedir. Çalışmaların büyük bir kısmı tamamlanmış olup 2 ay içinde ihale edilmesi bekleniyor” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3047
18.08.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın