Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri aralıksız devam ediyor.

Odanın toplantı salonunda yeni başlayan kursta konuşan KOSGEB Zonguldak İ Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Engin Erdem kursiyerlere toplam 4 gün (32) saat sürecek "Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminde; iş kurmak isteyen girişimci adaylarına iş fikrinin geliştirilmesi ve yaratıcılık egzersizleri ile iş planı yazma, etkili bir sunum yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgiler verdi.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık ise eğitimlerle ilgili olarak; “Odamız üyelerine verdiği hizmetlerin yanısıra, geleceğin yatırımcılarına da hizmet ediyor. Girişimci adaylarına yol gösteren bu kurslara olan ilginin çokluğundan dolayı umutluyuz. Sertifikalarını alan tüm kursiyerlerimizin iş planları hayata geçireceklerine ve Çaycuma’da yeni ve başarılı işletmelerin çoğalacağına inanıyorum. Kursların katılımcılara ve Çaycumamıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. Ayrıca geçtiğimiz Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilen kursa katılanlara sertifikaları Oda Başkanı Rıfat Sarsık ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Çelik, Halil Akcan ve Nusret Yakıcı tarafından verildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 3839
06.07.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın