Pass

Zonguldak İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği tarafından açık havada iftar programı düzenlendi.

Çaycuma Pehlivanlar Mahallesi Kent Ormanı’nın da düzenlenen programa; AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, daire müdürleri ve çok sayıda birlik üyesi katıldı.

Din görevlileri tarafından okunan Kuran-ı Kerim’in ardından dua edilerek oruçlar açıldı.

Katılanlara kendi elleri ile yemek ikram eden Zonguldak İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı Osman Bayraklı herkese 30 Haziran 2017 günü Zonguldak’ta gerçekleştirilecek 5. Ulusal Zonguldak Tavuk ve Kültür Festivali’ne davet etti.

Bayraklı; “Birliğimiz kurulduğu günden itibaren birçok etkinliği imza atmaktadır. Ramazan ayında da birlik üyelerimiz ve misafirlerimiz ile birlikte bir arada olmak istedik. Katılan herkese teşekkür ediyor, iyi bayramlar diliyorum” dedi.

 

Haber: EKSPRES

 

 

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3125
24.06.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın