Pass

Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesi Jandarma Komutanlığı’nda 5 yıldır karakol komutanlığı görevini yürüten Kıdemli Başçavuş Remzi Yiğit’in, Tunceli’ye tayini çıktı.

Yiğit’e Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Perşembe’yi ve insanlarını çok sevdiğini belirten Yiğit; “Vedalar gönülden ve kalpten sevenler için değildir. Hiçbir zaman gönülden sevenler sevdiği yerleri terk etmezler. Ben Perşembe’yi ve Perşembe halkını gerçekten çok seviyorum. Görev yaptığım 5 yıl süre boyunca başta Sayın Belediye Başkanım ve çok ismini sayamayacağım birçok değerli kardeşim bana her zaman destek verdiler. Kendilerine saygı ve hürmetlerimi arz ediyorum. Hiç bir zaman burayı unutmayacağım. Buruk bir veda yaşıyorum. Bilmeden kalplerini kırdığım insanlar varsa hakkını helal etsin” diye konuştu.

Yiğit’e teşekkür plaketi veren Belediye Başkanı İsmail İnam; “Komutanımız 5 yıldır Beldemizde başarılı çalışmalara imza atmıştır. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2542
19.06.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın