Pass

Çaycuma’da bir vatandaş ilçede gördüğü kütüklerden ilginç ve dekoratif sehpalar üretiyor.

Çaycuma’da bir iş hanında hem muhasebecilik yapan hem de yaptığı dekoratif kütüklerden yaptığı sehpalarla ilgi odağı olan Serkan Üstüntaş çevrede bulduğu ve ilgisini çeken her ağacı para ile satın alarak ağaç, kök ve kütüklerden oluşturduğu cam sehpalar görenlerin ilgisini çekiyor. Çaycuma İlçesinde yaşayan Serkan Üstüntaş akşam saatlerinde cam sehpalar yaparak, yaptığı sehpaları sosyal medya üzerinden ürünleri sergiliyor.

Serkan Üstüntaş hobi amacıyla bu işe başladığını belirterek, “İlçede ilginç kök, kütük ve ağaçları para karşılığında satın alıyorum.  Bunları temizleyerek zemine düz durmaları için gerekli kesimleri yaptım. Daha sonra bazı yerlerini zımparalayarak vernikledim. Çünkü ilginç ağaç, kök ve kütükleri her zaman bulmak mümkün olmuyor. İlerleyen zamanlarda derelerinin taşıdığı ağaç, kök ve kütükleri bulup bu işi yapmaya devam edeceğim. Ortaya çıkan birbirine benzemeyen ilginç ürünleri sosyal medya üzerinden satışa sundum. Evlerini bu ilginç sehpalarla süslemek isteyenler; Whatshapp 05302295438 nolu telefondan bana ulaşabilir.” dedi.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2328
10.06.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın