Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi Düzenleme Kurulu’na Teşekkür Etti.

BEÜ Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresinin ikincisi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Öğrenci Topluluğunun öncülüğünde 20-21 Nisan 2017 tarihleri arasında; 18 farklı üniversiteden 83 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, katılımın oldukça yoğun olduğu, öğrencilerin bilimsel çalışmaları değerlendirme fırsatı bulduğu kongrenin düzenlenmesinde emeği geçen öğrencileri 26 Mayıs Cuma günü kabul ederek kongrenin düzenlenmesinde gösterdikleri başarı için teşekkür belgesi takdim etti.

Kongrenin her yıl daha fazla katılımcıyla büyüdüğünü belirten Rektör Özer şunları söyledi: “Geleceğin Sosyal Bilimcileri Ulusal Öğrenci Kongresi, Bülent Ecevit Üniversitesi öğrencilerin gerçekleştirdiği en büyük organizasyonlardan birisidir. Böyle önemli bir organizasyonda göstermiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2316
03.06.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın